Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is is ilyen? Lent a tobbi

Nektek is is ilyen? Lent a tobbi

Figyelt kérdés
Amikor borotvalom a bikinivonalam meg minden akkor vetetni szokott utanna meg piros kiütéses. A borotvam jo nem azzal van a baj. Lehet érzékeny ott a bőröm? Ha gyantaztatnam akkor jobb lenne? Epillatort ott használjak?

2017. jan. 12. 12:43
 1/3 anonim válasza:

Szőrtüszők begyulladnak borotválás után, ez normális de ha kiszeretnéd küszöbölni akkor borotválás után használj valamilyen bőr nyugtató krémet :)

gyantázáskor nekem nem jön elő

2017. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Minden szőrtelenítés után, fertőtlenítsd le a területet és használj egy jó testápolót rá, ami puhítja a bőrt.


Valószínű érzékeny rá a bőröd, és a gyanta/epillátor csak rontana rajta.

2017. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki egyszer a gyantázást, s akkor kiderül. Az epillátor, ahogy beszélgettem róla rosszabb mint a gyanta....
2017. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!