Havi 1xi hajvasalas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugy 2015 decemberetol 2016 szeptembereig vasaltam a hajam. Nyaron tonkrement emiatt, kiszaritotta szerintem a klima is, es meg vasaltam is (heti 3x kb). Szeptemberben abbahagytam, novemberben levagtunk a vegebol, azota (szerintem) nagyon szep (csak sajnos gyorsan zsirosodik). Baj lenne, ha havi egyszer kivasalnam a hajam? Csak mert akkor mindig jobb a kozerzetem, hogy apoltabb, egyenesebb, ezaltal hosszabb (mert most novesztem), es havi egyszer meg lennek elegedve magammal. Vagy inkabb varjak meg vele? 15/L

2017. jan. 12. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Havi 1x igazán nem baj.:)
2017. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Evszii válasza:
Én minden nap vasalom csak két havonta járok fodrászhoz és vágatok a végéből. Így nem lesz nagyon rövid és még ápolt is lesz. Próbáld ki! :D
2017. jan. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!