Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy a "szakáll...

Normális, hogy a "szakáll vonal" felett is van szőr az arcomon, helyenként erős, kb borosta?

Figyelt kérdés
már 21 éves vagyok, nem tegnap óta borotválkozok, de egyszerűen nem tudom, hogy most elburjánzok e, vagy normális xD Nézegettem a munkahelyemen, valakinek afölött még pihe sincs. Most ez normális? Vagy a szemem alatt is borotválkoznom kell?!

2017. jan. 12. 19:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Erre gondolok:

[link]

2017. jan. 12. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Van aki jobban, van aki kevésbé szőrös. Itt nincs olyan,hogy eddig normális, innen nem. Rajtam még feljebb is van, sőt a fülemen is nő szőr. Ez emberenként változó.
2017. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak is van, de ez genetika, nem a borotválkozás miatt 'burjánzott el' :)

Valakinek pár kósza szál arcszőrzete van, valakinek meg olyan erős szőrzete, mint neked.

Ha zavar ott a szőr, akkor leborotválhatod, vagy havi 1x elmész legyantáztatni, bár az kicsit fájdalmasabb megoldás.

2017. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2017. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és hogy oldjátok meg ti ezt a dolgot?

Én újabban kiszedem csipesszel, mert úgy hallottam, hogy akkor gyengül egyre jobban. Ez igaz? :/

2017. márc. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!