Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon az orrom mellett...

Az arcomon az orrom mellett és bal oldalt a szám alatt kiszáradt a bőröm és nagyon piros a helye és semmivel sem tudom eltüntetni. Próbáltam már minden félét de semmi. Hogyha teszek ra kamilla teás borogatást használni fog valamit?

Figyelt kérdés
Vagy estleg valaki esetleg valamilyen házi praktikát mondani ami használna?
2017. jan. 12. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

de nagy buta vagy, a kamilla tea az SZÁRÍT!!!

előbb nézz már utána mielőtt h..lyeséget akarnál csinálni


inkább kend be körömvirág kenőccsel, vagy kókuszzsírral, mindegy mivel, csak olajos és zsíros legyen, hogy a száraz bőr beszívja.

2017. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kamilla gyulladás csökkentő csak azért gondoltam erre..de köszönöm a figyelmeztetést.:D


Nincs itthon semmi olajos krémem csak pasta lasseri ami szintén inkább szaritja a bőrt..de holnap mindenképp beszerzek valami kremet..


valami házi praktikát nem tudsz ami tényleg használ?

2017. jan. 12. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:

ezeket találtam hirtelen:

[link]

[link]

2017. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jan. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!