Rosaceám lenne?

Figyelt kérdés
21/F vagyok és az arcom két oldalt elég sűrűn kipirul. Nem is piros hanem inákbb olyan erős vörös szine van. Akkor fordul elő hogy ha egy nagyobb társaságba vagyok, ha izgulok, alkoholt iszok, sportolok. Nagyon zavaró amikor társaságba vagyok és vörös a fejem. Probáltam már ilyen szines arckrémmel eltakarni, de nem sok sikerrel. Vajon rosaceám van? Mi lenne a megoldás?

2017. jan. 13. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az, de menj el bőrgyógyászhoz és ő majd segít mindenben. Én nemrég voltam, írt fel krémeket, adott egy kis könyvecskét, hogy miket kéne kerülnöm (te is utána tudsz olvasni ezeknek), ha ezeket betartod te is, akkor enyhülni fog kicsit, illetve nem fog rosszabbodni. :) 17/L
2017. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!