Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajusz eltávolítása?

Bajusz eltávolítása?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és elég feltűnő sötét bajszom van. Mivel tüntessem el? Csipesszel szoktam kiszedni de hosszú és fájdalmas, és belegebedek mire végzek. Valamii itthon elkészíthető gyantát nem tud valaki? Vagy más módszert amivel letépem? Szeretnék venni erre való gyantát de most kellene valami itthoni praktika. Köszi a hasznos válaszokat :)

2017. jan. 14. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen házi praktika nincs!


lehetőségek: csipesz, gyanta, kiszőkítés, epilátor, szőrtelenítőkrém


menj el kozmetikushoz, ő megcsinálja

2017. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyantázd. Az tartós és szép a végeredmény. Otthon is meg tudod csinálni egyedül, de ha gyakorlatlan vagy akkor inkább kozmetikus.
2017. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a csipesz a legjobb, vagy a szőkítés, gyantával a halványabb pihéket is leszeded, amik így megerősödhetnek. Hosszabb távon a tartós szőrtelenítés lenne jó, bár elég drága, azt hiszem.

Nekem is van pár zavaró szőrszálam pl. az állam alatt, amit ki szoktam tépni, sajnos így még erősebbek, csúnyábbak lettek.

2017. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!