Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok számotokra nem undorító...

Lányok számotokra nem undorító az, hogy nem minden nap mostok hajat, és napközben hozzáér például a közlekedési eszközökön az üléstámlához, meg rákrákognak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 09:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom te miről beszélsz, de én nem szoktam hozzádörgölni mindenhez a fejem, főleg nem üléstámlához.. :O De ha te ettől érzed jól magad, akkor mosd naponta a hajad, mi meg maradunk ilyen igénytelen sz arok, akik csak 3 naponta mossák meg. De nem értem, hogy ez téged miért is zavar...?
2017. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
csak mert ez nem túl tiszta dolog
2017. jan. 15. 11:41
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te mosd továbbra is mindennap, a mi hajunk legyen a mi gondunk.
2017. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
ÉS? Nem a te hajad. Ha zsírban tocsogna, és tetvek zabálnák, se lenne hozzá sok közöd :DD
2017. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
mindennap megmosom, és nem használom a tömegközlekedést.
2017. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja , várj akkor válaszolok is a kérdésre, ha már lány válaszát várod.

A rövid hajaddal nincs gond, megmosod és megtörlöd, már száraz is.

Hosszú hajjal már eleve más. Egyrészt nem is lesz egyből az egész vizes, kell rá egy mennyiség, hogy egyáltalán mindenhol olyan legyen. Ha csak simán vízzel mosnánk minden nap, akkor undorító és zsíros lenne másnapra. Meg eleve ott van az is, hogy akkor mindig 1-2 nap alatt egy nagy zsírhalmaz lesz az egész.

A másik megoldás, hogy samponnal minden nap, sem a fejbőrnek, sem a hajnak nem a legjobb megoldás, tönkretenni meg egy lány sem akarja az évekig növesztett és ápolt haját.

Nekünk az, hogy törölközővel áttöröljük, kb arra elég, hogy ne annyi víz folyjon belőle, hogy egy kisebb hajó meg tudjon rajta fordulni.

És akkor ott van a szárítás, és ez az egész művelet nagyjából egy órát elvenne minden napunkból. Mit gondolsz, kinek van ennyi felesleges ideje?

Az meg a másik, hogy ennyire tisztaságmániások se vagyunk, hogy valami hozzáér a hajunkhoz, és rohanunk megmosni. Egyéni döntés, viszont ettől neked nem lesz tisztább a hajad, meg több sem leszel a lányoknál, akiket most igénytelennek próbáltál beállítani.

:)

2017. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem derékig ér a hosszú hajam és csak heti egyszer mosom meg
2017. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez? Ez nem undi.

Azz már undi, mikor a pisis nadrágos hajléktalan leszáll a villamosról, a következő megállóban pedig leülnek a helyére.

Szemtanúja voltam egy ilyennek, de hányszor előfordul ez...

2017. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, de sült bolond vagy.
2017. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
én se szoktam 'hozzádörgölni' az üléshez a hajam és rákrákogni se szoktak. nem megy tele 1-2 nap alatt úgy kösszal a haj, hogy az annyira undorító legyen, hogy minden nap mossam (ami mellesleg tökre nem is tesz jót neki, csomó idő és baromira felesleges is). te meg gondolom, az arcodat is sima vízzel mosod csak, na inkább ez az undorító, egyszer mosd le arctisztítóval és nézd meg, mennyi kosz rajtamarad..
2017. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!