Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csomósodik az arcomon a...

Miért csomósodik az arcomon a Garnier BB krém?

Figyelt kérdés
A lányok ajánlották, hogy használjam. Előre leszögezem, hogy hetero fiú vagyok, csak a színpadra szükségem van rá. Amikor használom, olyan darabos hatást vált ki az arcomon. Szoktam korrektort is használni, attól csomósodhat? Alá nem szoktam hidratáló krémet felrakni pluszba, hiszen ez is hidratál. Köszi a válaszokat! 17F
2017. jan. 15. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sokat akarsz felkenni? Nekem akkor lesz ilyen fura, amikor kicsit meglódul a tubus, és mivel ami kijött, vissza már nem megy, megpróbálom szétkenni a fejemen. :D
2017. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mosol arcot valamilyen arctisztítóval? Rendesen lemosod nap végén?
2017. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig csomosodik. :s szerintem probalj meg mast
2017. jan. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Johson's arclemosót használok. Ti mivel szoktátok tisztítani a bőrötöket?
2017. jan. 16. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr organicnak a borradirjaval ami zold szinu. Legjobb :D (szamomra)
2017. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dr organic van a DM-ben? Mert kipróbálom. Az alapozót vékonyan kenem fel, ezért sem értem miért áll össze.
2017. jan. 16. 21:38
 7/8 A kérdező kommentje:

Erre gondoltál?

[link]

2017. jan. 16. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Általános napi tisztìtásra a Garnier micellás vize a legjobb.
2017. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!