Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajamat szeretném...

Fekete hajamat szeretném világos barnára festetni, egy fodrasz 35ezret irt alkalmankent es minimum 3alkalom kene szerinte. Ez reális ár? :D

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha azt szeretnéd, h maradjon hajad, akkor ez ennyi. Nyilván nem kallos szőkítőporral fogja szívatni, meg olcsó festékkel festeni ennyiért, hanem professzionális anyagokat fog használni, esetleg olaplexet, ami megvédi a hajat szőkírés közben. Arról nem is beszélve, hogy nem egy másfél órás meló lesz.

Teljesen mindegy, h reális, vagy sem, ennyiért vállalja. Ha nem tetszik, keress mást.

2017. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Több fodrászt is felkerestem és egy mondta,hogy olaplexel dolgozik és nála 16lett volna ezzel együtt, csak rácsodálkoztam, hogy emiatt :)
2017. jan. 16. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom...

Én az eredetileg sötétbarna hajamat festetem szőkére alkalmanként 8000 Ft-ért.

Az én fodrászom is minőségi termékeket használ, és ha nem az ország legfelkapottabb rózsadombi fodrászatában festetnéd, tényleg irreális.

Nekem pénzlehúzásnak tűnik...

Bár nem tudom, hogy a fekete hajjal mi minden drasztikus, időigényes dolgot kell csinálni, hogy barna legyen, de ebből a pénzből inkább egy pár cipőt vennék.

2017. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy egyáltalán nem felkapott fodrászatokat kerestem fel:) ezért sokallom ezt
2017. jan. 16. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Ez a fodràsz téged le akar húzni!


Az eljáràs amit alkalmazni fog,(vilàgosító korrektor),köznyelven koktélnak hívjàk.

Öszetétele nem màs mint:

-Szőkítőpor

-9%-os oxidálószer

-melegvíz

-sampon

Megfelelő arànyban összekeverve festett haj vilàgosítàsàra is alkalmas,lassan és kíméletesen színtelenít.

Keress egy normàlis fodrászt!Kérdezősködj!

2017. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Haggyad má magad első válaszoló meg a fodrászod is kedves kérdező😅 a szőkítő por mindenhol szőkítő por kedves első.

Ha számításba veszem az ammónia mentes szőkítőt plusz az olaplexet akkor is ha se*ggig érő hajad van akkor beszélhetünk 15-17 ezerről ha ettől rövidebb csak kevesebbről. Nehogy ehez a fodrászhoz menj. Az olaplexeset ajánlom. Bár ahoz is kevés a 3 alkalom. Nagy kalandba vágtál amúgy. Én másfél éve még fekete voltam ma már szőke vagyok és másfél évembe telt. Én mondjuk melíroztattam fokozatosan. Sok sikert és sok hajat😊

2017. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket:) akkor ezt a 35ezrest hanyagolom és keresek mást :D
2017. jan. 16. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!