Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet az, hogy az...

Mitől lehet az, hogy az arcbőröm sokkal barnább, mint az egész testem?

Figyelt kérdés

Képeken olyan,mintha rossz alapozót használnék,csak az arcom barna,pedig sosem szolizok,nem napozok stb...

Élőben is látszik,és nagyon zavar,mitől lehet ilyen?


2017. jan. 18. 21:48
 1/6 anonim válasza:
Hát nem tom menj szoliba, de az arcod takard le és akkor megoldódik a probláyna
2017. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a bökkenő,hogy az arcomat akarom "fehérebbé" tenni :/
2017. jan. 18. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan arcradírok amik fehérítik a bőrt.
2017. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :3
2017. jan. 18. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vmi olyan kozmetikai terméket használsz, amitől fényérzékeny lett a bőröd (tonic, lemosó v ilyesmi)? Ha ez az oka, cseréld le, vagy kezdj fényvédőt használni.
2017. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron van ez mert az arcom sokkal hamarabb lebarnul, viszont nekem alapjaraton nincs feher vilagos borom de nekem télre lekopik a nyári barnasag es akkor mar az arcomrol is tehat mar nem latszik ez a szinkulonbseg..probalj vlm borfeherito kremet/arcmaszkot (bar en nem hiszem h ezek be fognak valni de egy probat meg erhet :)) ha tenyleg nagyon feltuno es nem tudsz mast csinalni vegyel onbarnitot es kend be vele a nyakad korul meg a mellkasod, karjaid es ugy nem lesz annyira feltuno jobb otletem nincs !
2017. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!