Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Bustural nevű mell nagyobbít...

A Bustural nevű mell nagyobbító krém tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
A web oldalon feltütetett kommentek nekem kicsit kamunak tűntek és gondoltam hogy megkérdezem inkább itt. Ha lehet valaki olyan válaszoljon aki már használta vagy már használja egy ideje. Köszönöm előre is a válaszokat!

2017. jan. 19. 19:27
 1/4 anonim válasza:
igen hatasos!én rendetem egy 16700 forintos 3 db os csomagot ! 2 hete használom a leirottak szerint a pozitiv véleményeknek hála naponta 2x -3x az ajanlott kezelés szerint és az eredmény bámulatos !nem csak hogy a böröm puhabb és feszes de a kapott " nagynak számitó félre rakott meltartó " ami használatát nm is tudtam el képzelni hisz nagy volt mára szinte megfelelö nagyságu lett és még csak 2 hét használattal büszkélkedem ami remélhetöleg a késöbbiekben még szembetünöbb lessz ! szenzácios ! csak ajanlani tudom mindenkinek ezt a csodaszert !
2017. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Magas Lívia válasza:
Sajnos én már 2 hónapja használom és semmiféle változást nem látok :/
2018. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok. Én március 22 óta használom napi 2-3 alkalommal, de eddig még nincs eredmény...
2018. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok. Ha valaki szeretné kipróbálni, nekem van két eladó tubus krémem! Tévedés ne essék, nem azért adom el, mert egyáltalán nem használt. Két hónap és két tubus után lehetett némi változást látni (75/a-ról 75/b-re kerekedett) , de nem folyamatosan kentem. Ha érdekelne valakit, írjon privátba.
2018. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!