Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet fájdalommentesen...

Hogyan lehet fájdalommentesen szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Gondolkozok egy egész testen gyantán, de félek, hogy nagyon fájdalmas lesz. Milyen bevált alternatív módokat tudnátok ajánlani? (Jelenleg borotválom magam, de hát ez nem olyan jó...)

2017. jan. 21. 19:27
 1/2 potyike ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem a csupasz fiúkat,legyen minden eredeti,mert én úgy szeretem.Utálom,amikor a szőrök el kezdenek nőni és a b orosta szúr,kellemetlen.Ha nagyon szőrös valaki,akkor 2-3 miliméteresre le lehet várni,de akkor sem kopaszra.Fujj a csupasz csíra:
2017. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én az IPL technológiát tudom ajánlani, bár azért az is kis fájdalommal jár, de közel sem akkorával, mint sima gyantázásnál. Ami meg talán teljesen fájdalommentes, az a hormonkezelés, csak hát annak nem csak a szőrtelenség a hatása...
2017. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!