Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántátok a hajfestést?

Megbántátok a hajfestést?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném egy kicsit extrémebbre befesteni a hajam, de nem akarom megbánni... Úgyhogy az érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van ilyen téren.

2017. jan. 22. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Korábban nem festetted még a hajad? Szerintem ha azon gondolkodsz hogy megbánnád-e akkor inkább gondolkozz még rajta. Mert ha valaki festi a haját,az nem elégedett a sajátjával,vagy új dolgokat szeretne kipróbálni,és az inkább felüdülés és öröm mint félelem. Én utáltam az eredeti hajszínem,olyan barnás szőke volt,de inkább olajzöldre húzott,ezért kezdtem festeni. Volt már vörös,kék,lila,rózsaszín. Az tény hogy ezeket a színeket tudni kell viselni,mert biztos lesznek konzervatív emberek akik megszólnak majd miatta,de aki ezt vállalja,az szerintem tudja ezt kezelni is :)
2017. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!