Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a hideg idő tényleg megárth...

Ez a hideg idő tényleg megárthat a hajnak, ha nem hord sapkát az ember? Szeretem beállítani a hajamat, azért nem szoktam sapkát hordani.

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ahogy a bőrödet is kiszárítja a hideg, úgy a hajadat is. És elméletileg még hajhullást is okozhat, mert a nagy hidegben elfagyhatnak a hajhagymáid.
2017. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hajhagymák nem fognak elfagyni, mivel a véráramból nyerik a tápanyagot lol

Én se hordok már jó ideje sapkát, csak ha nagyon fázik a fülem, de nincs semmi baja a hajamnak

2017. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régebben a családom riogatott, hogy kihullik a hajam ha nem hordok sapkát. Ez persze marhaság, mert a hajhagymák mélyebben vannak annál, hogy bajuk legyen a hidegtől, viszont a fejbőrödet megviselheti, korpásodást okozhat, főleg ha minden nap be van állítva.
2017. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!