Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen frizurát szeretnék mint...

Ilyen frizurát szeretnék mint a képen mennyire divatos most?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 23. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
a modellnek se áll jól..arrról nem beszélve, hogy nem tartja így magát a haj, csak kb 2 óráig a fodrász után
2017. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó! Stílusos, nem ócska tömeglány haj. Nagyon ajánlom, ha van egyéniséged.
2017. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem szep de azert ezt minden nap kifujni mert ha nem fogod ak nem lesz ilyen a tartasa es az ugy mar nem szep :/
2017. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, divatos, de abszolút nem praktikus. Egy kész szenvedés lehet minden áldott nap beállítani, ha párás vagy szeles az idõ, akkor már nem áll így. Plusz fél szemeddel nem látsz.
2017. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne a divatot majmold, inkább örülj, ha ami neked tetszik, az egyedi, és nem számít tucatnak.

Én pl pasi vagyok, mindig is rövid pompadour frizurát hordtam rövid szakállal, mert gyerekkoromban is ez tetszett már. De mióta divatba jött, ne tudd meg, hányszor gondolták már rólam emberek, hogy divatmajom vagyok - és engem is frusztrál, hogy folyton szembe jön az utcán

2017. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívdöglesztő!
2017. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!