Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen olcsóbb hajsütővasat...

Milyen olcsóbb hajsütővasat vegyek?

Figyelt kérdés

Láttam Rossmannban Udeen welt hajsütővasat, olyan hogy van egy ilyen csiptető ami befogja a hajat vmi csipesz es utana kell rátekerni. nem tudom írd be hogy udeen welt hajsütővas rossmann. Ez sztetek rossz választás lenne? Vagy kapok 5000 ftert max. Kúp alakút? Ez az udeen 170 fokos

Milyet vegyek?


2017. jan. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kúp alakúval nehezebb és teljesen másfajta hullámokat csinál.

Én simát vennék, vastagabb fajtát, azzal nagyon szép hullámokat lehet csinálni.

Nem kell túlgondolni.

Nekem még megvan anyukám 25 éves régi hajsütővasa, azzal is simán megcsinálom :)

2017. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most ez jó?
2017. jan. 23. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem nincs. De biztos jó. Nem nagyon lehet elrontani egy hajsütővasat. Elég egyszerű szerkezet.
2017. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legolcsóbb a hagyományos fodrász hajsütővas amit gázlág felett kell felhevíteni! 2000 Ft körül van, de használtam 1500 Ft ért is lehet venni! Bár ezzel az ember saját magának nem tud szép hullámokat készíteni!
2017. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!