Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges a nemi szervek...

Lehetséges a nemi szervek körüli bőrt világosítani?

Figyelt kérdés

A nemi szervem körüli rész sötétebb mint máshol a bőröm és nagyon zavar, ezen szeretnék változtatni valahogyan, ha lehet.

19/L


2017. jan. 24. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hippóval próbáld meg.
2017. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan,zavar,de ez van.🙁
2017. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Mivel az a normális, hogy sötétebb, nem lehe vele sokat tenni, de értelmetlen is.
2017. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, de nincs is ezzel baj, a legtöbb nőnek sötétebb ott a bőre. Fogadd el!
2017. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy barátnőmtől hallottam, hogy a plasztikai központokban ma már meg tudják oldani. Bár, a nőcik leginkább a másik nyílásnál csináltatják meg, picit hátrébb, ha értesz... Ennyit tudok.


Én nem hiszem, hogy nem kéne csináltatnod, mert ez így természetes, de ha mégis, nézz utána, mert lehetséges!

2017. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!