Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szín legyen előbb?

Melyik szín legyen előbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Eddig természetes barna volt a hajam,de gondolkodtam rajta,hogy befestem. Nagyon megtetszett a vöröses ombre, és a szőke.

Arra jutottam, hogy befestem vörösesre és utána (persze nem egy hónap múlva) kipróbálnám a szőkét.

Viszont sok helyen olvastam, hogy a vörös szín kissé kényes. Nehezen eltüntethető.

Nos,kiváncsi lennék a véleményetekre,hogy hanyagoljam a vöröst, vagy simán belevághatok?



2017. jan. 25. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Juniusban festettem, meg mindig nem kopott ki a voros!:) En orulok neki, szep voroses a fenye. Azota nem volt festve. Szoval ebben a tudatban festess... tenyleg nehezen kopik ki
2017. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban csökönyös a vörös. Inkább a szőkével kezd, azt könnyű elérni, majd esetleg vörösessé tenni, de fordítva már nem igaz.
2017. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2017. jan. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!