Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Nektek bejön ha egy...

Fiúk! Nektek bejön ha egy lánynak félig raszta haja van? Vagy van pár tincs? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 26. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sajna teljesen undorodok a raszta hajtól. Nem bírnám elviselni ha barátnőmnek ilyen haja lenne. Én szeretek beletúrni és simogatni a haját. Ez így kicsit necces, hogy "csápokkal" játszak. :D
2017. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Látványra tetszik, de a szag ami körbelengi a rasztákat, elég taszító.
2017. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Látványra nekem is tetszik, azt nem tudom milyen a szaga mert nincs raszta ismerősöm
2017. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé bejön ha egy lánynak rasztája van. nekem is már 3 éve lassan megvan a séróm szóval szerintem ezért is
2017. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bob Marley
2017. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
igénytelen.
2017. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én most neglect rasztát bírtoklok a fejemen :D még elég kezdetleges de én bírom, viszont ami a képen van az nagyon jó szerintem, ha egy lányon ilyen haj lenne egyáltalán nem taszítana :3 Ha neked tetszik mindenképp csináltasd meg meg. 16/f
2017. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ kinek szeretnél tetszeni, illetve hogy milyen körökben mozogsz.

Ha rocker lány vagy, és rocker pasit akarsz, imádni fogják, ha hippi vagy, akkor is, stb stb.

Viszont a dickos dj pasi jon be, neki tuti nem fog tetszeni a raszta hajad.

En egyebkent rocker lany vagyok sima hajjal, es minden almom egy raszta pasi, nalam egy raszta pasit semmilyen mas kozkahasu bmw-s macso nem tud felulmulni.

Viszont a legtobb baratnom kinevet, szerintuk nevetseges a raszta haj.

Ez van, mozogj olyan korokben, ajol ez a jo.

Pl rockerek, hippik.

Es ne jarj discoba:))

2017. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!