Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkésbarna-szőke ombre...

Szőkésbarna-szőke ombre hajat, hogy lehet barnára festeni? Milyen lesz a végeredmény?

Figyelt kérdés

Angliaban elek es amennyibe itt kerül a hajfestes abból kifizetem egy havi villany es gaz szamlamat es nem az, hogy nem lenne ra pénzem, de szeretnek spórolni, mellesleg ha azt inkabb haza tudnám küldeni anyáeknak támogatásként arra szívesebben elkoltenem.

Az ombret/balayage-t egy hetes intenzív YouTube videó es internetes kutatás es tanulás utan csinaltam magamnak es gyonyoru atmenetesre sikerult, rengeteg dicseretet kaptam, fodrasztol is Mikor vagattam(azt azert inkabb kifizetem).

Viszont most szeretném barnára festeni a hajamat(gesztenyés arnyalatra, nem túl sotetre). Viszont nem tudom, hogy hogy jönne ki. Megmaradna az ombres arnyalatvaltas a hajban, vagy mivel alul világosabb a hajam ott jobban fogna a festék es alul lenne sötétebb inkabb?

Milyen tanacsotok lenne számomra? Hogy csináljam?


2017. jan. 27. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem marad ombre, a sötétebb befogja az egészet. Pont hogy alul fog majd jobban kopni mert a szőkített rész hamarabb ledobja a sötét festéket. Fesd be nyugodtan
2017. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!