Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajmosás után kiengedem a...

Ha hajmosás után kiengedem a hajamat, nem sokkal később összetapad és tök kevésnek tűnik. Milyen praktikát ajánlanátok, h dúsabb legyen és ne tapadjon össze?

Figyelt kérdés
Öt percenként mégsem fésülgethetem,de akkor nem tudom,hogyan tűnhetne dúsabbnak.Gondoltam volume lakkra,használtam is egy darabig,de az sem az igazi.Nagyon szeretném megnöveszteni a hajamat,de így nem olyan szép.:S köszi a válaszokat...
2010. máj. 6. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
mivan? :D miért zavar, hogy amig vizes, addig kevésnek tűnik? mindenkinél igy van. Mosd meg a hajad, dobd előre, töröld meg, és hagyd úgy, ne fésüld ki, esetleg kézzel és akkor összetapadni sem fog :) aztán megszárad és kész
2010. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vizes hajról beszéltem,hanem nyilván miután megszáradt.:)
2010. máj. 6. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is tökre így van, megmosom akkor tök dús és fényes rá pár órával,mintha meg se mostam volna :S
2010. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen nekem is,két szálnak tűnik.:S ,de biztos van rá valamilyen hajcucc,ami segítene(szerintem...)
2010. máj. 6. 20:50
 5/5 A kérdező kommentje:
ja! csak azt nem tudom micsoda:D
2010. máj. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!