Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufru vagy nem frufru?

Frufru vagy nem frufru?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szeretnék frufrut vágatni, de félek, nem állna jól nekem, pedig nagyon vonz a dolog. A hajamról annyit kell tudni, hogy szögegyenes, tehát a frufru nem göndörödne be. Jelenleg váll alá érő, sotetbarna hajam van. Az arcformám ovális. A szemeim kissé húzottak, barnák. Szemoldokomet nem mondanam sem vekonynak, sem vastagnak. Ti mit gondoltok a frufrurol? Szerintetek tud dögös lenni egy frufru? FONTOS lenne!! Elore is koszonom mindenkinek! :)

Btw, ilyesmire gondolok: [link]


2017. jan. 31. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágass.Sok baj van vele.
2017. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek, anyumnak van, de tényleg rengeteg vele a baj :S Nekem kiskoromban volt oldalfrufru, nem emlékszem a hátrányaira, bár akkor annyit nem is foglalkoztam a külsőmmel. :D
2017. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erős vagy vékonyszálú a hajad? Szerintem csak akkor vágass frufrut, ha erősebb a hajad, mert máskülönben nem lesz semmi tartása, és rá fog lapulni a homlokodra. Meg a bőrtípusod sem mindegy, mert ha zsíros a homlokod, akkor a frufru is zsíros lesz tőle, és a mittesszereknek sem tesz jót a frufru. Egyébként szerintem nagyon jól néz ki, amit linkeltél, abszolút dögös.
2017. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban oda kell figyelni a gondozására, de a fiúk/férfiak nagyon szexinek tartják tapasztalataim szerint.Lányként nekem is nagyon tetszik, szép kretet ad az arcnak, és különleges.
2017. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
keretet, Bocsi!
2017. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A hajam vastagszalu, tehat a tartasaval semmi gond nem lenne. Ismeroseim is szoktak mondani, akinek van, hogy azert van vele macera, de szerintuk megeri. Talan engem azert is vonzana annyira, (mert most jelenleg egyhosszu a hajam) mert igy allandoan piszkalom. Pontosabban allandoan beleturok, oldalra dobom, jobbra dobom stb, es ezert hatrany, mert igy meg hamar zsirosodik. A bortipusomra az jellemzo, hogy telen szaraz, a meleg kozeledtevel pedig normal lesz a borom, tehat abszolut nem zsiros + szerencsere pattanasaim sincsenek amivel bajudtom kene.

Azert is felek bevallalni, mert sokaktol hallottam, hogy a frufru kislanyossa tesz, holott en pont ellenkezoleg szeretnem a hatasat. 18 eves vagyok (leszek pontosabban) es ugy erzem kicsit noiesebb szeretnek lenni, es valamit ez ugy erdekeben valtoztatni szeretnek magamon, es a frufru meg tetszik is!

2017. febr. 1. 06:28
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Szia, en tapasztalatbol mondom, eros egyemes hajam van de amikor volt frufrum:D hat eletem leg rossza dontrse volt. Ha fujt a szel... Ha vizes lett.. Ha futottam tesi oran es megizzadtam, vagy elaludtam :D hihetetlen idegesito.. Es 5 evbe telt lenoveszteni a hajamhoz vissza... Eltakarta a szep szemoldokom es nyaron a melegben pattanasos lett alatta a homlokom viszont ha felcsatoltam borzalmasannnezett ki. En tenyleg senkinek nem ajanlom ha csak nem no olyan gyorsan a hajad hgoy ha meg banod leno egy fel evnalatt:D
2017. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ah, a hajam korulbelul fel ev alatt no 1 cmt :D hihetetlenul lassAn nő SAJNOS. Szoval akkor nem annyira ajanlatos megsem ez a frufru dolog? Ugy latom meg tobb a macera vele/zavaro tenyezo, mint az egyhosszu hajjal :D koszonom a valaszod, utolso! Meg mindenkiet!!
2017. febr. 1. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy ezt a választ már nem fogod látni de azért leírom. szerintem vágass magadnak bátran! en is nem rég vágattam és nem bántam meg. az ovalis fejformához minden jól áll és ha meg a homlokod is magas akkor tuti! a macera része meg nem annyira igaz. nekem ugyan nincs olyan dús hajam de 3 perc alatt megoldom a reggel frufru igazítás (beszárítás).
2017. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!