Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok hatékony hajnövesztő...

Tudtok hatékony hajnövesztő szereket?

Figyelt kérdés

Utána néztem google-ban is, persze minden termék leírásában azt találtam, hogy segít hajhullas ellen és jó a hajnovesztesre. Viszont kevés helyen találtam véleményeket is.

A hajam festem már 2 éve , ezért nagyon töredezik. Fél éve abbahagytam, mert szeretném növeszteni , viszont lassan nő sajnos.

Valamilyen hatékony hajnövesztő kapszula/spray /szer érdekelne ,ami nektek is bevált.

Válaszokat előre köszönöm! :)



2017. febr. 4. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én feketéből szőke szőkéből fekete kombót évekig játszottam plusz napi hajvasalás, mindezt 2 éve abba hagytam se festés se vasalás ( persze kb heti 1 x azért kivasalom) hajat is csak 3-4 naponta mosok, régen kb naponta mostam. Heti 2 x ricinus olajat teszek fel rá egész éjszakára, sok hajvégápoló olajat használok, és rengeteg vitamint szedek ( vas, c, e,b) ezeket napi szinten. A hajam ezt megköszönte és most szerencsére olyan gyorsan nő, amíg festegettem vasalgattam ..hát alig nőtt valamit, természetesen nem egyből nőtt meg vagy egy év kellett mire tényleg volt látszata , de most gyönyörű egészséges hajam van, pedig egy töredezett smirgli volt pár éve :)
2017. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az enyém pont olyan smirgli. Én is ezt játszottam sötét barnából szőke, szőkéből barna. Nagyon tönkre van menve. Alapból lassan nő és gyenge fajta, ilyet örököltem, de annyira töredezik,hogy elöl kb 10 centivel rövidebb mint hátul,szóval rettenetesen el van száradva. Ami le van nőve, most 6-7 centi az nem olyan de a végek szörnyűek.
2017. febr. 5. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az tenyleg nagyom fontos hogy ne csak kivulrol apold hanem belulrol is. Mrglatod a sok vitamin es a rendszeres apolas siker lesz :) mindenkepp hanyagold a festes v max csak szinezot hasznalj. Nekem pl a ricinus olajtol a szemoldokom is szepen vissza not prdig azt is ugy kiszedtem h alig volt szemldokom
2017. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!