Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régebben daraboltam magam, és...

Régebben daraboltam magam, és le is rágtam a bőrt a karomról. Megmaradt a heg az összesnél, nagyon csúnyák, és láthatóak is eléggé. Hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki beszólna, hogy csak figyelemfelkeltésből csináltam, nem, nem abból.. régebben általánosban és gimiben is folyton bántottak (fizikailag, lelkileg) osztálytársak, ezért depressziós lettem, három és fél hónapig korházi kezelést is kaptam.. mostanra megbántam, ezért szeretném eltüntetni, mert akárhányszor meglátom a hegeket, mindig elkezdek sírni, hogy nincsenek és nem is voltak barátaim, és minden rossz emlékem eszembe jut róluk..
2017. febr. 6. 22:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%

Eltüntetni bizony már nem tudod :(

Èn vàgdostam magam eléghosszù távon 5-6 évig aztán most csùnya a böröm hegektől ..aztán láttam egy lánynál hogy a csukloján van egy befötes gumi és akkár hányszor bántoták megcsapta magát ..én is ezt csinálom..NE DARABOLD MAGAD ..inkább tégy egy befőtes gumit kezedre és ha ugy érzed csapd meg a csuklod vele igaz fáj de nem látszik meg ! Vígyáz e az erednél csapd meg!!!!

2017. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Alapozo puder
2017. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Ezt már em tudod eltüntetni !!!Az alapozo se segit
2017. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, eltüntetni el lehet, plasztikai műtéttel, mással nem nagyon.


Másik lehetőség, hogy levágod a karod, akkor is eltűnik, csak akkor meg karod nem lesz.


Tudom, milyen szar érzés, ha állandóan bántanak, szerencsére én nem jutottam el odáig, hogy kárt tegyek magamban.

2017. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Csak plasztikai sebészet útján, vagy még úgy sem.
2017. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tetoválás?
2017. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
7: nem jó, a festék nem tapad meg úgy a keloidos hegeken, mint a normál bőr rétegeiben, szóval kilőve.
2017. febr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ohhh értem. :(
2017. febr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem, miért bántjátok magatokat? Nem elég, hogy más bánt? Tényleg nem értem ezt.
2017. febr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TR75 ***** válasza:

Contractubex Gél, Dermatix Ultra szilikon gél vagy Dermatix szilikon tapasz. Ezeket kipróbálhatod, nem túl olcsók, de ilyesmi hegekre beválhatnak. Nem eltüntetik a heget, de kevésbé láthatóvá tehetik. Viszont hónapokba telik, amíg tényleg eredményt érsz el velük.

Amúgy tényleg a plasztikai műtét a legbiztosabb (nem teszi láthatatlanná az sem, csupán nem fog annyira látszani).

A másik lehetőség, hogy felvállalod. Tanultál a dologból, ma már nem csinálnád. De mindig emlékeztetni fog arra, hogy te felálltál a padlóról. Nem elfelejteni kell azokat az időket, hanem tanulni belőlük ;-)

Aki pedig emiatt nem kíváncsi rád, annak nincs is dolga veled. Bizony.

2017. febr. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!