Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásokkal?

Mit csináljak a pattanásokkal?

Figyelt kérdés

Homlokomon van egy pár darab pattanás és már nagyon zavar, szerintem undorító.. orrom körül vannak mitesszerek.

Mit csináljak velük? Házilag itthon valami amivel el tudnám tüntetni?

Valami tipp, ötlet? Kinek mi vált be?

15/F


2017. febr. 11. 00:20
 1/5 anonim válasza:

Engem is érdekelnének a válaszok. :)


Nekem sajna nem "csak egy pár darab" van. A fejemen ugyan csak ritkán van, de az egész hátam tele van velük. :(

20/L

2017. febr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. egészséges életmód

2. minden sz..rnak nevezhető kaját (édesség) és italt (cukros üdítők, energiaital) iktass ki az életedből

3. napi min 2 liter víz

4. rendszeres testmozgás

5. kamillateával való borogatás jót tesz a pattanásnak, de óvatosan, mert szárít

6. drogériákban lehet kapni pattanásokra és mitesszerekre arctisztítót

2017. febr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj kozmetikushoz. Nekem nagyon csúnya volt az arcom de mióta kozmetikusnál voltam csak nagyon ritkán jön ki 1 -2 pattanás..ja és aztán kb 2 havonta menj el egy "arc tisztito" kezelesre. Otthoni praktikák nekem a fogkrém és a teafa olaj vált be. A teafa olaj kb 1000 ft a dm üzletben. Az is sokat segit ha otthon felteszel forrni vizet és egy törülközővel a fejeden gőzölgöd az arcbőröd. Remélem tudtam segíteni. :)
2017. febr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fogkrém?!
2017. febr. 11. 15:15
 5/5 anonim válasza:

Igen amúgy a fogkrémben tényleg van valami.

Nekem pl. az arcomon mindig is voltak pattanások, de az államon pedig soha. (Fogmosáskor mindig ott folyt végig a fogkrém, úgyhogy sejtettem, hogy az segített. :) )

2017. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!