Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajból milyen rövid...

Hullámos hajból milyen rövid (fiús) hajat vágassak?

Figyelt kérdés

[link]

2A és 2B közötti hajtípúsom van, és már régóta szeretnék fiús hajat, viszont nem tudom, hogy az hullámos hajon is ugyanolyan jól állna-e, mint egyenes hajon.

A hajam ilyesmi, csak a vállamig ér:

[link]

És ezek a fiús hajak tetszenek:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]

9. [link]

A hajam a fejem tetején egyenes, és csak kb a fülem felső részétől kezd el fokozatosan hullámosodni amúgy.

Szerintetek valamelyik ezek közül jól nezhet ki hullámos hajjal is? Vagy le kell mondjak a fiús hajról? :/

Linkelnétek esetlek ezekhez hasonló stílusú, hullámos fiús hajakat?

Előre is köszönöm:))



2017. febr. 11. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

ha meleg vagy édes mindegy hogy az általad linkeltek közül melyiket választod, ha neked tetszik úgyis a fodrász olyat csinál neked, amilyet szeretnél.


remélem egyszer majd szép f..rkad is lesz és kész transz leszel majd.


a gyönyörű szép hajadat lecserélni egy ilyen förtelemre, botrányos.


teljesen igaz az, ami benne van a Bibliában: a férfiak elnőiesednek, a nők pedig elférfiasodnak.

2017. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem a vallás kategória #1.

Nekem is ugyan olyan a hajam, mint neked. Nekem könnyen egyenes marad, ha hajszárítás közben sokat fésülöm.

Kiskoromban tüsi hajam volt, nem szólt bele senki.

2017. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1

Nem mondta, hogy meleg. De még ha az is lenne, neked nincs jogod ítélkezni felette, mivel nem te teremtetted őt ilyennek.

Miért teremt Isten beteg, szegény netán meleg embereket? Hol ebben a teodícea?

2017. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hullámosból mindenképp rövidebbet vágass mint az általad linkelt képeken. A hullámos haj, ha hosszabb, akkor egyből elkezd picit göndörödni és azzal sok a macera. Az egyik barátnőmnek is ilyen hullámos haja van és pl Ő nagyon rövidre vágatta, mert úgy nem göndörödik annyira és sokkal fiúsabb lett tőle.

Szerintem ne mondj le a fiús hajról, hanem gondolkozz rövidebb változatban, pl tüsiben.

2017. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4.-hez csatlakozom. Ha már rövid, akkor géppel 1 cm vagy még rövidebbre, úgy kezelhető marad, és szépen kiemeli az arcod majd.
2017. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmůen tüsire v kopaszra, hogy ne kunkorodjon.
2017. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megvan még a hajad, vagy sor került azóta a nyírásra? :)
2017. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvan, nem merem nagyon rövidre vágatni, mert félek, hogy nem állna jól, vagy megbánnám. Úgyhogy inkább nem vágatom le:D
2017. ápr. 14. 14:23
 9/9 anonim válasza:

De vágasd! Kérlek! Semmi sem sugároz jobban magabiztosságot, mint egy rövidhajú lány.

Ha rövid hajad van, instant imádni foglak, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

2017. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!