Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fekete maszk az, ami...

Melyik fekete maszk az, ami hatásos, és tényleg kiszedi a mitesszereket?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy helyről, 10 darab volt 2100, gondoltam kipróbálom. Szerencsére egy tasak elég egy alkalomra, viszont nem szedte ki a mitesszereket, leginkább a pici szőrszálakat szedi le, meg egy vékony bőrréteget gondolom.

Mivel rengeteg fajta van, így fogalmam sincs, melyik a jó. Nem fogok vásárolni mindegyikből egyet, hogy teszteljem. :D

Valaki tudna segíteni ebben? Melyik az, amelyik tényleg kihúzza őket, mint a videókban, amiket felraknak.

Linket, ha lehet küldjetek! :)

Köszönöm!



2017. febr. 12. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább fordulj kozmetikushoz.

Értem én, hogy csábító, hogy csak kihúzza a comedokat, de gondolj bele; amit olyan erőteljes nyomással lehet csak eltábvolitani, azt milyen erős húzással lehetne kiszedni? Konkrétan a bőrődnek is le kellene jönnie hozzá.

Továbbà igen, a lanugo szálakq. Ha azt rendszeresen leszeded, előbb utóbb megerősödhet. Ezért nem gyantáznak sokan szemöldököt, mert ha nem úgy kened fel, ész szétfolyik, akkor ott is megerősödhet a szőr, ahol nem akarjuk.

Én ezt tanultam, nem a levegőbe beszélek.

2019. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!