Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Francia/parketta/rák/kalács...

Francia/parketta/rák/kalács fonás, de hogyan? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már sokféle nevét hallottam :D

Szóval be tudom magamnak fonni így, akár két fonatba is (többel még nem próbálkoztam), de az lenne a kérdésem, hogy sokszor láttam már úgy, hogy nem maradt utána lógó hajfonat, hanem egyszerűen csak a fejen volt végigfonva, és nem ért tovább, mintha konty lett volna. Ilyet hogyan kell csinálni?

vagy csak szimplán rövid a hajuk, ezért eddig ér? :D nem tudom, tényleg. csak nagyon tetszik az ilyen haj :)


2010. máj. 8. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

fogalmam nincs, hogyan csinaljak, mindig en voltam az alany, es anyukam fonta,csak azert irok, mert mi fokhagymanak hivtuk otthon:) ezt kihagytad a felsorolasbol:)

sok sikert:)

2010. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valahogy alul a tarkójuknál betömködik a copfot a fonat alá. Azt kétlem, hogy az enyém beférne, mert túl hosszú.

OFF: Próbáltam képet keresni, hogy kell, de nem találtam, de ezt nézd meg: [link]

Wáááááááááááóóóóóóóóóóó. Ez azért nem semmi.

2010. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, betömködtem, nem olyan szép, de azért hasonlít az elképzelésemhez :D majd belejövök :)

fokhagymáról még nem hallottam :)

én is próbáltam képet keresni, de nem találtam :D amit viszont mutattál, az nagyon durva :)

2010. máj. 8. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ja. Az én hajam is nagyon vastag, de azért nem semmi. :)
2010. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stellus válasza:

Hali !


Próbáljátok meg úgy, hogy a hajatokat anyira betoljátok hogy elől szinte ki lehessen huzni.Nekem ugy szokott sikerülni

2010. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!