Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodók! Ti hogy bírjátok,...

Kopaszodók! Ti hogy bírjátok, élitek meg az egyre ritkásabb hajkoronátokat? Hogy kezelitek a szünni nem akaró hajhullást?

Figyelt kérdés

Mennyi idősen kezdtetek el kopaszodni?

Lenyírtátok rövidre/kopaszra a hajatokat?

A környezetetek, hogy reagált?

Van olyan esetleg aki ezt megtette, de rosszul áll neki a rövid/kopasz hajviselet?



2017. febr. 15. 19:24
 1/2 anonim válasza:

20 éves körül

most 23 vagyok még csak ritkul még nem kellett leborotválni de ha nagyon látszani fog lefogom

volt pár haver aki szerint nagyon vicces azokat száműztem az életemből aki igaz barátod az nem fog veled szemétkedni


én már elfogadtam ez van nem tudsz vele mit kezdeni

gyúrni kell kicsit nem fog az rosszul állni


csajok miatt nem aggódom aki ez alapján nem akar velem ismerkedni az annyit is ér


csajok is fb-n instán mind toppmodell strandom meg semmi

szóval ne aggódj ők sem tökéletesek

2017. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Alpecin Sport CTX koffeines sampont talán megérné kipróbálni .Ugyan nekem betegség miatt hullott a hajam,de nagyon! Már harmadjára mosom és a napi átlag 200 hajszál helyet kb 50 hullik.és folyamatos javulást mutat az állapotom.Hátha neked is segít.
2017. ápr. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!