Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrut vagy nem frufrut?

Frufrut vagy nem frufrut?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Egy nagyon egyszeru kerdesem lenne. A hajam sötétbarna, szemöldököm is, szemeim is. Ovális az arcformám. Szememre mondják, hogy kicsit húzott. Rozsdás színű a bőröm. Ti bevállalnátok a frufrut? (Elegem van a mostani hajambol, egyhosszu az egesz de mindig ossze-vissza all) szerintetek a frufru dögös? [link] Ennel rovidebbre nagyon nem szeretnem, szemoldok ala erokigbe vagyok beleszerelmesedve. Koszonom mindenkinek!

2017. febr. 16. 12:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Btw: váll alá ér a hajam
2017. febr. 16. 13:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó elképzelés, ugyanis a frufru éppen most jön vissza a divatba.
2017. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerinted (elso valaszolo) egy frufrus nőt is ugyanolyan fögösnek tartanak akár a férfiak? Nekem az a legnagyobb félelmem, hogy gyerekesnek fognak nezni. Egy baratnom fogalmazta meg egyszer hogy en azert nem merem bevallalni, mert bennem az van, hogy a gyerekeknek van frufrujuk es attol felek, hogy gyerekesen fogok kinezni vele. Egyebkent ezert IS akarok frufru, mert valtozni akar, nőiesedni, megkomolyodni.
2017. febr. 16. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a hajad.

Ha vékony szálú, egyenes, akkor jó választás a frufru.

De ha vastag, akkor nem, mert állandóan vasalni, szárítani kell majd ahhoz, hogy álljon valahogy. Egy össze-vissza álló, kunkorodó nem áll meg szépen.

Szóval csak akkor válaszd, ha magától szépen áll, és nem kell naponta vesződni vele.

2017. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem az ossze-visszasagat a hajamnak, hogy a valasztekom all ossze-vissza. Allandoan dobalom a hajam, sehogy sem tetszem vele magamnak. Egyebkent van tartasa a hajamnak, es soha nem szoktam vele veszodni :)
2017. febr. 16. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A frufrusok a legdögösebbek, de én sosem választanék hajstílust azért, hogy tetszek másnak.
2017. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En sem azert szeretnék, hogy másnak tetszek :) csak azert felek belevagni, mert nem azt akarom hogy az emberek ugy nezzenek ram hogy jaj de cuki, hanem hogy egy komoly nő. (Mar amennyire ezt kulsobol lehet latni) de felre ertes ne essek, nem masnak akarok tetszeni. Van vőlegényem, es halalosan szeretem tehat errol szo sincs! Csupan azert kerdeztem, mert erdekel mi a velemenye a ferfiaknak errol a hajrol. Termeszetesen a parome erdekel a legjobban!
2017. febr. 16. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kislányos egyáltalán.

Aki kislányos, az enélkül is az.

Aki nem, az ezzel sem lesz az.

2017. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!