Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az igaz hogy egy alacsony...

Az igaz hogy egy alacsony lányt optikailag még jobban összenyom a derékig érő haj?

Figyelt kérdés
14/L és hát csak 158 cm és derekamig érő hajam van. Sok helyen olvastam hogy még alacsonyabbnak látszok. De ha levágatnám váll alá egy pár centivel akkor optikailag nyújtana?

2017. febr. 17. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Emiatt nem kell levágni, így is szép vagy! Én speciel szeretem az alacsony lányokat. 14 vagy szóval még nőhetsz is
2017. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igaz , hogy osszenyom, de emiatt nem vagatnam le a helyedben, foleg nem vall ala erore. ha vagatsz, akkor max 15-20 centit vagass belole.

inkabb arra torekednek, hogy a ruhazatom ( szinek, mintak, fazonok) nyujtsanak optikailag, ill a hajamat karban tartanam, mert sokaknak tenyleg derekig er, de az alja mar csak cernavekony valami. persze nem biztos , hogy a tied is az!!

2017. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, összenyom. De itt az önbizalomhiányos hajbvzik azt fogják mondani, hogy a haj az élet, ne nyúlj hozzá.
2017. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Összenyom. Volt egy osztálytársam, 160 centi körül volt, fenékig ért a haja, és nagyon előnytelen volt. Igaz, egyébként sem volt szép a haja. De a derékig érő haj az még nem olyan nagyon hosszú, hogy még alacsonyabbnak tűnj tőle. Nekem mell alá ér, és szerintem ez a hossz nyújt. Engem legalábbis.
2017. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lettem ennyire lepontozva? A kérdésre válaszoltam.
2017. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Legfeljebb váll alá pár centivel vágatnám le. Mondjuk nekem nagyon tetszrnek az ilyen hajfazonok. A hajam nagyon dús és vastag szálú. Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 18. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!