Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek bejön a szakáll...

Lányok! Nektek bejön a szakáll? ha, igen milyen formája?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem jön be a szakáll.
2017. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A formákkal-fazonokkal nem vagyok tisztában, így konkrét megnevezést nem tudok mondani. Abban az esetben tetszik, ha tiszta, dús és ápolva van. Az hogy a "gazdája" csak növeszti de nem igazítja, mindenfelé áll csak normálisan nem illetve láthatóan nem rendelkezik sok arcszőrzettel és vannak hiányzó foltok, az számomra inkább taszító mint vonzó...

Hosszúságban ez a max ami tetszik: [link]

Illetve itt látni, hogy szépen egyenesre van levágva oldalt, ez külön tetszik.

Na meg ha nem aggat bele virágokat (igen felütötte a fejét egy ilyen divat is külföldön)

Ha emellé még hosszú haj is párosul, biztos lehet benne az illető, hogy utánafordulok :D

2017. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.
2017. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Amit a második válaszoló linkelt, az nagyon jó, de ennél hosszabb is tetszik. A barátomnak is van szakálla, imádom. Kicsit irigy is vagyok, ha pasi lennék, hatalmas, dús szakállt növesztenék.
2017. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem igen. Leginkább a teljes szakáll szépre nyírva, de igazából stílusfüggő. Egyik pasimnak hosszú kecskeszakálla volt, ami szörnyen hangzik, de rajta kifejezetten jól nézett ki.
2017. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2017. febr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

értem ,kösz az eddigi válaszokat ;)

akkor elmondható ,hogy inkább a hölgyek nemszeretik a szakált ,de ha dús,és szépen vágott akkor tetszhet nekik ?:)

2017. febr. 18. 07:51
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem, az mondható el, hogy a hölgyeknek nincs egységes ízlése, mindnek más és más tetszik. Van olyan lány, akinek akkor sem fog tetszeni, ha a legszebb szakállról beszélünk.
2017. febr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Pár éve még írtóztam a szakálltól, talán a borostát tartottam szexinek. Ma meg inkább szakállpárti vagyok. Szóval mindenkinek más az ízlése és változhat is a vélemény.
2017. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"akkor elmondható ,hogy inkább a hölgyek nemszeretik a szakált ,de ha dús,és szépen vágott akkor tetszhet nekik ?:)"


Még egyszer elmondom, hogy NEM! Nagyon nem! A nem, az pedig egyértelműen NEM-et jelent a nők körében, akiket megkérdeztél, és ők nemet mondtak rá. Ha dús, ha nem dús!

Hiába csűröd-csavarod egyébként azt csinálsz amit akarsz, csak akkor ne kérdezd meg, ha nem tudod elviselni a véleményeket :D

2017. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!