Letört a hajam?

Figyelt kérdés

A fejem búbjánál rövidebbek a hajszálak és felállnak. Viszont rengeteg hajam van, egészséges és kb fél éve volt festve utoljára. Ráadásul kímélem..sosem szárítom, csak samponnal mosom három naponta. Lehet hogy letört ,vagy csak hirtelen több hajam kezd nőni? Annyit még tudni kell, hogy kb mostanáig koplaltam, de most ,az elmúlt egy hónapban rengeteg ettem, lehet hogy emiatt kezd újra sok hajam nőni (nem mintha nem lenne elég)?

20/L


2017. febr. 18. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha vékony és puha szálak az is lehet hogy babahaj, a leg értelmetlenebb helyeken tudnak nőni, nekem a frufrum előtt egy jó centis sávban van (festés után nagyon szexi...) a tarkómon meg egy kisebb copfnyi.
2017. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!