Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani jó minőségű...

Tudtok ajánlani jó minőségű sötétkék hajszínezőt, ami nem kopik ki hamar?

Figyelt kérdés
Sötétkékre szeretném színezni a hajam. Eddig a Punky Colour Midnight Blue árnyalatával szemezgettem, állítólag az eléggé tartós és szép, de ezt csak online tudom beszerezni, és legkorábban március elején-közepén érkezne meg, nekem viszont minél előbb (lehetőleg még a héten) lenne rá szükségem. Tudtok esetleg ajánlani boltban (Budapesten) is fellelhető sötétkék hajszínezőt, ami nem kopik ki néhány hajmosás után, és nem is csillagászati az ára? Előre is köszönöm! :)

2017. febr. 20. 18:43
 1/2 Metionin ***** válasza:

Szia! Nekem az Igora vált be a legeslegjobban. Kb. csaka lenövést festem vele meg 5 hetente átkenem az alját. Bár elég drága, nekem megéri mert 3x annyi ideig tart mint egy olcsóbb és így lebontva ugyanott jövök ki. Nézd meg, nekem az utolsó kékhajas képen lévő árnyalat van a fekete hajamban. 1-2 csepp feketével lehet sötétíteni is. Szerintem Bp-n is kapható.

[link]

2017. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol lehet beszerezni.

Bár a Te döntésed, de miért akarsz idiótán és közönségesen kinézni kék hajjal? Ránézésre levon 20 pontot az IQ-dból. (Amennyiben ez neked számít.)

2017. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!