Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik oldalrol erne meg...

Pann02 kérdése:

Melyik oldalrol erne meg jobban rendelni black maskot?

Figyelt kérdés

Az egyik tubusos formaban van (50ml),a masik tasakos formaban (6g,10db)

Viszont a ket ar kozott eleg nagy kulonbseg van..

Melyik erne meg jobban?


1. [link]


2. [link]



2017. febr. 24. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

wish.com


Jóval olcsóbbak, barátnőm is onnan rendelt és ugyan az amit itthon drága pénzért megveszel. Igaz a szállításra akár 1 hónapot is várni kell, barátnőmnek mondjuk ennél a terméknél 2 hét volt, de rendelt onnan magának ruhát arra 1 hónapot várt mondjuk.


Sokan dicsérik ezt az oldalt, barátnőm is sok mindent vásárolgat rajta, de nagyon drága dolgot, meg műszaki cikket állítólag nem érdemes.

2017. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyan ezeket bármelyik nagyobb külföldi oldalon megtalálod, ezek a webshopok is onnan szerzik be...

[link]

[link]


Egyébként én sokszor láttam már ezeket, de ha ingyen adnák se kenném fel magamra.

Ha javasolhatok jobbat: [link]

2017. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kicsit off lesz de én is rendeltem ilyet és semmit nem ér ez a cucc, a rossmanban kapható 300ftos miteszer eltávolító tapasszal sokkal többre mész:) ráadásul az összetevőit se tüntetik fel, ki tudja mit kenegetsz az arcodra.
2017. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2017. márc. 5. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!