Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászkellékes vagy a bolti...

Fodrászkellékes vagy a bolti hajfestékek tartósabbak, illetve melyik fedheti be jobban a pár ősz hajszálamat?

Figyelt kérdés
Sajnos már 33 évesen őszülni kezdtem és muszáj festenem. Voltam már fekete,illetve vörös is életem során,de utána visszafestettem az eredeti közép-sötétbarna hajamat. Szeretnék egy szép arany középbarnát (maradok a természetes hajszínnél és max. egy színmélységet módosítanék,de megspékelném arany árnyalattal is mivel meleg a bőrtónusom.) Mivel azonban sötét eleve az eredeti hajszínem ezért feltűnőek az ősz hajszálak,már szégyellem pedig azért nincs még sok belőle. Mit válasszak, hogy ne kelljen két hetente festenem és be is fedje az ősz hajszálakat.

2017. febr. 24. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a bolti jobb, de sokan a fodrászkellékest szeretik. Nekem puhább, selymesebb a boltitól, nem kell méregetni semmit, egyszerűbb. Fodrász is fodrászkellékessel fest, attól nekem kicsit szárazabb lesz.

Nekem ugyanolyan tartós mindegyik. Nem kopik ki, még a tartós színező sem. Csak a sima színező. Lenövés meg nem a festéken múlik, hanem, hogy milyen gyorsan nő a hajad.

Én a saját hajszínemhez hasonló színnel festem, így a legkevésbé macera. Szintén ősz hajszálak miatt.

Korábban, mikor még nem őszültem, én is kipróbáltam mindenféle színt :)

2017. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!