Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miskolcon jó fodrász, fodrászat?

Miskolcon jó fodrász, fodrászat?

Figyelt kérdés

Sajnos már volt szerencsém egy-két olyan "szakemberhez" akinek a munkája után nem tudtam, hogy egyből a nullás géphez nyúljak, vagy szokjak hozzá a sapka viseléséhez nyáron is. Olyan fodrászt, fodrászatot keresek, ahol képben vannak az elmúlt pár év, és a jelenlegi divattal, ahol nem kell úgy magyaráznom egy egyszerű hajvágását mintha most hallanának róla először, és még ha képpel is kell illusztrálnom, legalább azt kapjam ami rajta van, és ne induljon el a fantáziája alapján teljesen más irányba.

Nagyobb vágást tervezek, így fontos, hogy valóban megbízható helyre mehessek, így jelen esetben a kellő összeget is rászánom.


2017. febr. 26. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy fiú vagy vagy lány? És milyen fodrászatban jártál eddig? Csakhogy én is okulni tudjak? Egyébként nekem is ez a problémám.
2017. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!