Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A balzsam kimosása akkor jó,...

A balzsam kimosása akkor jó, ha már nem ilyen nyálkás/selymes a hajam, hanem normálisan "vizes haj" tapintású, vagy olyannak kell maradnia?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én alaposan kimosom, különben baromi zsíros hatású a hajam, még szárítás után is, és nem is hiszem, hogy ez jót tenne neki :S
2017. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam sokat öblíteni utána, mert az én hajam hihetetlenül száraz, de azért az a nagyon durva nyálkás érzet már nincs meg, de azért nem is minden nélküli vizes haj tapintású. Amúgy én a fejbőröm közelébe nem is szoktam sokat rakni, kb csak oda törlöm a kezemről a maradékot amit a végére raktam, mert én is jártam már úgy hogy keveset öblítettem hogy a hajam végében benne maradjon, így a tövében is sok maradt és az tényleg mosatlan hatást keltett szárítás után.
2017. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak a hajam vége felé használom, különben nekem is mosatlan hatása lehet, jobban lelapul stb.

Amikor mosom nekem kicsit "nyalkasabbnak" tűnik, nem lesz sima vizes hatása. De ha megszárad nem látni olyannak mint amit nem öblítettem ki.

2017. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamoca53 válasza:
Én hajmosás előtt szoktam balzsamot rakni,száraz hajra!Kb 5 percet várok,leöblítem,és rendesen megmosom a hajam:)
2017. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!