Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem kinyomni hanem kiszippanta...

Nem kinyomni hanem kiszippantani a pattanast?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin olvastam egy hozzaszolast :

"

Pattanás kinyomása: Kőkorszaki módszer! Nem kinyomni kell, mert lefertőzöd a többi bőrfelületet is baktériumokkal, hanem kiszippantani: veszel egy kellő átmérőjű műanyag fecskendőt, a végét szikével egyenesre levágod. A kapott "pumpát" egyik kézzel rányomod erősen a pattantyúra, másik kézzel a dugattyút hátrahúzod. A cucc használat után eldobandó. A kiszippantott részt ecettel esetleg tiszta alkohollal fertőtleníteni kell. Sokkal bőrkímélőbb és fájdalommentesebb megoldás, nemcsak higiénikusabb. Nem értem, miért nem árulnak erre a patikában kész szerszámot.."


ezt probalta valaki? mi a velemeny?


2017. febr. 28. 16:37
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Elég baromságnak tűnik :D Szerintem egyszerűbb, ha békén hagyod, és kensz rá valami pattanás elleni szert :D
2017. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság. Szerintem sokkal nagyobb seb szakad ki így.
2017. márc. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyik ismerősöm vett gépet, ami hasonló, a miteszereket távolítja el és ő is kipróbálta pattanásokon. Idáig nem tudott vele egy pattanást se kiszívni, a miteszereket viszont jól eltávolítja.
2020. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!