Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paprikakrém tényleg hatásásos...

Paprikakrém tényleg hatásásos narancsbőrre?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve. Elég keményen sportolok (heti 6 edzésem van), egészségesen étkezek már gyerekkorom óta, de ez a fránya narancsbőr mindig is ott volt... Sajnos városkánkban és a környéken nincs olyan kozmetikus, aki narancsbőrkezeléssel is foglalkozna. Így házilag próbálnám ki.

24N


2017. márc. 2. 13:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam: * hatásos
2017. márc. 2. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az. Ha edzes ellenere is narancsboros vagy, azon csak ultrahangos/lezeres kezelessorozat vagy plasztikai mutet segit. De ennyi edzes mellett szerintem tuti nem vagy az, es csak bebeszeled magadnak vagy tul kritikus vagy.
2017. márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A narancsbőr az semmi más, mint a bőr alatt felhalmozódott laza zsírréteg. Lehet, hogy keményen sportolsz, de attól még lehet rajtad zsír, ha több kalóriát viszel be, mint amit felhasználsz. A bőr alapvetően olyan vékony, mint a kézfejeden (vagy még vékonyabb). Csípd össze és húzd ki, láthatod Te is. Na most ehhez képest megnézheted, ha megfeszíted a combod és a "puha" részt összefogod, hogy az milyen vastag. Az ott mind zsír lesz amitől ha megszabadulsz, akkor eltűnik a narancsbőr.
2017. márc. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én próbáltam a Yamuna féle paprikakrémet narancsbőrre, mert azt hallottam hogy nagyon jó rá, de csak jól megkínoztam magam vele. Semmi haszna nem volt, a narancsbőr megmaradt. Első pár használatkor még elment, azt hittem nem lesz vele baj, de aztán minél többet használtam, egyre jobban fájt és égette a bőrömet. Még hideg vízzel is alig bírtam lemosni magamról, úgy égetett...hát még langyossal vagy meleggel... rettenetes volt de nem ért semmit! Én úgy tudom, hogy kávézaccot szoktak rá használni, ez egy házilagos módszer. Azt úgy kell, hogy a kávézaccot belekevered bármilyen testradírba és bedörzsölöd vele az érintett területet. Mindenesetre igyál nagyon sok folyadékot, az mindenképp segít! Ha pedig tényleg annyira vészes a helyzet, keress fel egy kozmetikát!
2017. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugyan régi a kérdés, de annyi baromságot írtatok, hogy muszáj kommentelnem. Plasztikai műtét, persze... :D

Én nagyon sokáig használtam a yamuna olajat, most váltottam krémre, mert azzal könnyebb dolgozni, de igenis nagyon sokat használt. Nyilván, aki 2x-3x használta, az nem tudom, mit várt, hogy egyszer bekeni, és elmúlik minden? Ez kitartó munka, sok víz, sport, és a krém!! Sajnos cérnavékony koromban is naribőrös voltam, muszáj volt ilyesmit bevetni, és ha HOSSZÚTÁVON, kitartóan használod, heti 1x, 2x, annak igenis meglesz az eredménye.

2018. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!