Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jol allna a lila...

Szerintetek jol allna a lila hajszin? Olivas szinu arcbor zold szemekhez milyen arnyalatu lila illene?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is zöld szemem van, és jelenleg lilás árnyalatokkal kísérletezem. Milyen színű a hajad eredetileg, illetve tervezed-e leszivatni a lilára festés előtt??? Nekem a középbarna hajamra lett ráfestve, én nem akartam szőkíteni, ezért nekem nagyon sötét lett, mikor a Padlizsán vagy sötét violett árnyalatokkal próbálkoztam.


Jelenleg a kallos valami ibolya nevű árnyalata van rajta, kék és lila mixtonnal keverve, ez a szín gyönyörű!!! Mindenki azt mondja, hogy szépen kiemeli a zöld szemeimet.


Neked is mindenképpen a fodrászfestéket javaslom, sokkal több választék van, és a mixtonokkal szépen lehet játszani a színekkel. nekem a drogériás lila festékek többnyire mind vörösek lettek...


Ja és arra készülj fel, hogy sajnos gyorsan kopik, heti 2 hajmosás után 1 hónap elteltével már csak fakó vöröses színe van. Hamvasító folyadékot samponba és balzsamba keverve kicsit tudod kompenzálni, de akkor is viszonylag sűrűn kell festeni.


Remélem tudtam segíteni.

2017. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az eredeti hajszinem barna fura barna kisse voroskes itt ott mar mar szoke is par tincs....

en csak az aljat szeretnem mint ombret befestetni lilara

jelen pillanatban kikopot rokavoroskes mar mar szoke azt is jol befogna?

nem szeretnem szokitettni a hajam mert nagyon tonkre tenne

remelem hogy jol befogja majd fogni. esetleg tudnal mutatni valami kepet ami hasonlit a te haszinedre? :)


es koszonom sokat segitett a valaszod :)

2017. márc. 2. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem a szőkéset szépen befogná, az én hajam nem annyira világos, azért is sötétebb lesz mindig, mint amilyet szeretnék, de nem akarok 9%-os oxit használni rá.


a képen az én hajam van: [link]

csak valamiért elforgatva rakta fel.

2017. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vaou nagoyn jo szine van foleg a tetejenel *-* ne is feheritesd ki mert igy nagyon szep a szine...


hat en olyan festeket hasznalta ami a sotet hagjat megvilagositja (nem volt szokito vagy iylen) es hat sikerult neki elegge...remelem nekem is legalabb feleilyen szepen fogja majd befogni :)

2017. márc. 3. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!