Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a hajpakol...

Hogy kell használni a hajpakolást és a hajsprét?

Figyelt kérdés

Elnézést a tudatlanságomért, előszőr érdeklődök a termékek felé.

Szóval, vettem kettő Pantene Pro-V terméket.

Az egyik egy instat repair hairspray. Ennek a hátulján le volt írva, hogy fujjam rá a hajamra középtájt, stb... na ennél az lenne a kérdésem, hogy ezt mikor ajánlott használni? Mármint hetente/naponta? Ha naponta, akkor reggel vagy este?

A hajpakolásnál pedig semmi nincs a hátulján. Annyi, hogy az elején az van, hogy "Instant Strengthening Serum" a hátulján pedig, hogy hajerősítő. De ez most nem tudom melyik, mert állítólag egyenesíti a hajat, meg erősiti is. De szóval ötletem sincs, hogy kéne használni, vizes hajra, szárazra, rákenyjem, mennyit stb...

Nagyon örülnék ha valaki segítene, tényleg elnézést, hogy ilyen buta vagyok :)



2017. márc. 3. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A pakolást hajmosáskor, miutána sampont kimostad a hajadból, a hajad alsó részére kend és hagyd rajta 5-10 percig. Ha ez letelt, alaposan mosd ki a hajadból. A tövére semmiképpen se kend, mert zsírosíthatja a hajadat.


A spray-t hajmosás után nedves, törölközőszárazhajra is fújhatod, illetve szárazon is használhatod nyugodtan. Arra figyelj itt is, hogy a hajtöved közelébe ne fújd, illetve mivel ezt nem kell kimosni, ne használj belőle túl sokat. Ha száraz hajra használod, akkor reggel érdemes, de nagyon kis mennyiséget, amit beszív gyorsan a hajad. :)

2017. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!