Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítés vékonyszálú hajnál?

Hajszőkítés vékonyszálú hajnál?

Figyelt kérdés
A hajam színe világos barna/piszkos szőke és elég száraz és töredezik de nagyon tetszenek a színes nagyon feltünő színű haj. És ha például be akarnám festeni lilára ahhoz ki kellene szőkítenem. De attól félek hogy mivel így is gyenge vékonyszálú a hajam ki hullana, letörne.Szóval inkább ne próbálkozzak vele? mert van olyan aki már több mint ötször is kiszőkítette haját de nem nagyon látszik rajta hogy tönkrement volna.

2017. márc. 4. 13:09
 1/1 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam 2 éve, mert nekem is nagyon gyenge minőségű volt a hajam, de nagyon ki szerettem volna szőkülni. Be is festettem, imádom a szőkét, azonban a hajam romokban. Ha odafigyelsz, utánajársz a hajpakolásoknak, hajerősítésnek, akkor lehet, hogy jó ötlet. Fél éve kezdtem el rendbe hozni és már egész egészséges. De azóta is szőke vagyok és egy percre sem bántam meg. Ha neked ez a vágyad, akkor szerintem vágj bele, csak ápold a hajad.
2017. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!