Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik kopaszra vágatták magukat...

Akik kopaszra vágatták magukat, nektek is hamar koszolódik a fejbőrötök?

Figyelt kérdés

Nekem nem teljesen kopasz, csak a hajnyíró pengéjével lett átnyírva.

Az még hagyján, hogy amikor egy kicsit megizzad a fejbőröm megérzek minden széllökést, de hogy 1 nap után zsíros és koszos lesz, az már elég zavaró. Amikor 3-assal lett átnyírva (0,5 cm kb.), akkor nem volt ilyen problémám.


2017. márc. 5. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
A vicc egyébként, hogy pont azért vágattam le a legkisebbre, hogy minél kevesebbet kelljen gondozni, de úgy látszik pont fordítva van. Eddig 5-7 naponta mostam hajat.
2017. márc. 5. 15:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a fejbőröddel lehet valami gond.

Nekem párom azért vágatta rövidre (nullással nyírja átlagban másfél-kéthetente, szóval nem síkkopasz, hanem olyan... rövidkopasz :D), mert a hajával sok volt a gond, korpásodott, minden baja volt. Évek óta hordja röviden, a leghosszabb, amit elvisel, az a fél-egy centis, de akkor már idegesíti a hossza.

Ő azóta jóformán nem is mos hajat egyáltalán. Frissen nyírás után nyilván, hogy ne szúrja a ráragadt haj, de kb ennyi. Az én unszolásomra használ olyan tusfürdőt, ami sampon is egyben (a Babának van ilyen, de tuti más márkának is), azzal kábé hetente át szokta mosni a fejét is, de egyébként "rendesen" nem mos hajat egyáltalán.

Neki nincs ilyen problémája, amit te írtál le, ennek ellenére sem.

2017. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A fejbőröm is izzad, gondolom a párodé is ugyanúgy.

Nekem az a bajom, hogy amikor megizzad a fejem, hozzátapad a por, és nagyon zavar. A párod ezt már megszokhatta, nem panaszkodott még ilyen miatt?

Amikor hosszabb hajam volt, 1 cm fölött, akkor ilyen gondom nem volt, mert a hajhoz nem tapad úgy hozzá a kosz, mint a fejbőrhöz.

2017. márc. 6. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!