Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám dúsítani a...

Voyager24 kérdése:

Hogyan tudnám dúsítani a szemöldökömet és a bőrpírt eltüntetni esetleg házi módszerrel?

Figyelt kérdés
Egy ritka betegség mellékhatása nálam a szemöldök széleinek kihullása, olyan mintha valaki össze vissza elkezdte volna szedni vagy borotválni ami elég ciki mert srác vagyok és rendszeresen megkérdezik tőlem hogy szedetem e a szemöldököm. Sajnos szerintem mindig fog hullani a szemöldököm. Valami olyan módszer kéne amitől jó vastag és dús lenne.

2017. márc. 8. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
A dús szemöldök hiányzik az egészségedhez? Gratulálok! Nem húznál el a büdös .....-ba?
2017. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvasd végig az egész kérdést te értelmi analfabéta !!!! Ritka betegség EGYIK MELLÉKHATÁSA hogy hullik a szemöldököm te nyomorék!
2017. márc. 9. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Dzsizüsz!Emberek nyugalom!!

A kérdésedre,meg annyit tudok max írni,hogy használj ricinusoljat.Youtubeon olyanok is vannak,hogy hagymának a levével bekened a szemöldököd.Most gyors ennyi jut eszembe ,de egy kozmetikus is simán megcsinálja neked.

2017. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok megint :)Nem lehet,hogy a bőrpír,az mondjuk azért van,mert rozáceás az arcod? (Ha felteszem sokat mozogsz,akkor az arcod,és az orrod piros lesz.Ha nem kened az arcod felnőtt korodra hasonló lesz az arcodon a bőr mintha hegek lennének rajta) Erre is van krém&olaj.
2017. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia ! Alapból fehér bőrű vagyok szóval én nem ki pirosodok hanem átmegyek paradicsomba :/ de a ritkuló szemöldök alatt és körül állandóan piros a bőr teljesen mindegy hogy mozgok e vagy sem vagy hogy melegem van e vagy épp fázok. Elsődleges probléma az állandó bőrpír ami szerintem azért van mert "folyamatosan" (nem látványosan) hullik, gyérül a szemöldököm. Köszönök minden ÉRTELMES hozzá szólást !
2017. márc. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!