Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen spéci hajnyírógépet...

Milyen spéci hajnyírógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Elmentem tobb év utan fodrászhoz, előtte mindig magamnak nyirtam, az egyik elcseszte majd masik prímán megcsinálta. Végul multhéten voltam ismét nála, de most meg tök bénán lett össze nyírva. Szóval most ismét sajátmagam fodrásza akarok lenni, mert nincs 1 normális fodrász se. Nincs fodrász képzettségem, de lemerem fogadni, hogy sokkal jobb hajat nyirok mint 1 csomó més férfi fodrász. Barátikörömből mindenki hozzám járt. Vmi nagyon spéci gép kellene, amivel mm tudok állítani. H jól össze tudjam nyírni. És legyen alkatrész hozzá, vágókés ha elkopna stb.
2017. márc. 9. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hanyagold a vágókés cserét. Mindenképp akkust javaslom,a működési elvükből kifolyólag mind hatékonyan vág.
2017. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

miután elkopik a kés és nem vágja le ugy a hajat, itt ott ott hagyja azzal mi a teendő? élezőt nem találtam aki csinálna ilyet, viszont komplett kést lehet hozzá kapni.

Komplett vágórészt értem.


illetve jelenleg 1 akkusgépem van, viszont borzasztó, az akksija haldoklik és hiába dugom rá a gépet a hálózatra utána se olyan sebességgel nyír ahogyan illene. Ha veszek ilyen gépet ismét dobhatom majd a kukába 1 -2 év után, és nem szeretném amiatt egy 20-30E ft os gépet kidobni.

2017. márc. 9. 12:19
 3/7 A kérdező kommentje:
illetve ha te benne vagyok milyen márkájú gépet vegyek?
2017. márc. 9. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, 1-2 fodrász kegyetlen hülyén tud vágni, van egy felnyírás a hajam egyik felén de katasztrófa amit 1-1 művelt vele, volt aki a fülem körül rövidebbre vágta jó fél centivel, úgy nézett ki mint akinek be volt horpadva a feje, volt aki ollóval vágta merthogy "így szebb lesz" ugyanolyan volt csak 2x annyiba került, meg aki a széleinél rövidebbre vágja a mi a halántékomon lévő babahaj miatt elég érdekes látvány, sajnos fodrásznyelven a "egységesen 9mm-esre told le az egészet" nem értelmezhető vagy belenyír pár hosszú tincset, párat kihagy.... párom 5 perc alatt megtanulta lenyírni egy 3000ft-os nyíróval.

Az akkusban én nem tudok bízni valamiért, ha egy bonyolultabb hajat kellene vágnom azon paráznék hogy lemerül, a hálózatisnak is jó hosszú a kábele. Hajvágót még nem vettem normálisat de az a 2 márka aki gyárt és már termékben a büdös életben nem csalódtam az a Braun és a Remmington.

2017. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Akkut lehet cserélni. Ha nem akarod,akkor is van egyéb mód, amivel meghekkelhető a gép. Elezést felejtsd el. Nem lehet. Ugyanis ez nem kés hanem inkább OLLÓ. Tehát NYÍRNIA kell. Ha életed, azzal anyagi távolitasz el. Nem fog nyírni,rés lesz benne. Érted? Remington=kalap kaki ?nem akkus verzios tapasztalat)
2017. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem persze, ezért is gondoltam azt, hogy komplett kést lehet benne cserélni és akkor gyakorlatilag zsír új a vágó része. Nekem is remington van akkumulátoros. Mainap azon a szinten vagyok vele, hogy 1 nap mire feltöltöm és 1 használatot bír ki kb. Na ezért nekem nem kell akkus. Másik, hogy hiába dugom rá hallani a hangján h lassú.


Most találtam 1 et, a barbershopban is ezeket használják. Wahl a márkája. és van rajta 1 kis állíthatóka amivel tökéletesen megtudom majd csinálni az átmenetet. Lehet h jóval drágább lesz de, maiárakat nézve félév év alatt visszajön az ára és az tuti, hogy csinálok olyan hajat vele ami megállja a helyét.

2017. márc. 9. 15:15
 7/7 A kérdező kommentje:

ezt néztem ki:


[link]

2017. márc. 9. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!