Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör/hullámos hajú lányok....

Göndör/hullámos hajú lányok. Ti hány C-fokon simítjátok a hajatokat, hogy teljesen egyenes maradjon és ne kankorodjon semerre?

Figyelt kérdés
Mèg pár kèrdès: Milyen gyakran simítjátok , milyen gyakran vágatjátok, mennyire töredezett?
2017. márc. 9. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Bnom hajat en szoktam vasalni havi 1-2 alkalommal. Az o haja nagyon gondor, oroszlansoreny:) mosas utan kefevel egyenesitem, utana 190-200 fokon vasalom. 1-2 napot bir neki igyis csak. Elegge torik a haja alapbol is, ezert nem csinaljuk surubben.
2017. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem göndör a hajam

Egy ideig utáltam ezért egyszer elmentem fodrászhoz és megkértem hogy egyenesitse ki a hajam

Tett ráv valami szert amitől kiegyenesedett a hajam (persze nem teljesen egyenesre mert nagyonagyon göndör a hajam) igy nem kellett vasaljam csak ha elaludtam

Aztán egyszer meggondoltam magam és igyekeztem úgy száritani hogy szép göndör legyen

És most göndör a hajam ellenben igy 1-2 naponta megmosom, szépre szárítom

Ez én úgy érzem nem sokban külömbözik a napi vasalástól de szerencse hogy erős a hajam

Visszatérve az egyeneshez a mai napig is egy-két tincs egyenesebb a tarkómnál de a fodrász azt mondta idővel elmúlik csak ugye ez egy olyam szer volt ami a hajhagymához megy, mint a hajgöndörítő szerek

Remélem valami hasznosat is találtál ebben a szövegben és örülök ha tudtam segíteni :-)

2017. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!