Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális hogy ez lett az...

Az normális hogy ez lett az eredménye a két szín keveredéséből, nektek mik a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van eredetileg,de egy ideje közép aranybarnára festem,amit nagyon szeretek,de elkezdtem őszülni ami sajnos feltűnő a sötét hajon.

A fodrászkellékesben azt tanácsolták nekem,hogy egy natúr barnát és aranybarnát keverjek össze,mert akkor fedi csak az ősz szálakat. Tehát vettem Kallosból 5.0-át és 5.34-et.Az első sima világosbarna, a másik meg világos rezes aranybarna.Gondoltam egy szép rezes aranybarnát kapok de nem. Sima unalmas barna lett. Semmi rezes,sőt még arany beütése sincs. 6%-os oxival csináltam a megfelelő keverési aránynak megfelelően. Felülírta volna az aranyfényűt?

Mikor csak sima aranybarnával festettem akkor olyan szép aranyszínű barnát kaptam.A színmélység ugyanaz.



2017. márc. 10. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is erősen őszülők, de nem keverem a hajfestéket. Ki kell tapasztalni hogy melyik az a hajfesték ami befedi az ősz hajszálakat, és szép is. A lenövésbél meg teljesen mindegy, hogy kevered vagy 1 hajfestéket használsz. Ha volt bevált hajfestéked akkor maradj meg annál. A kallos hajfesték nem a legjobb minőségű, de ugye ez is olyan, hogy ki mit tapasztal. Nekem például nagyon szárította, törte a hajamat.
2017. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem két fodrászkellékesben is azt mondták,hogy a sima árnyalatok (tehát a 0-ás végződésűek) vannak őszfedésre. Egyébként ezelőtt aranybarnára festettem a fodrászkellékesből 5.3 azt hiszem,de az Yellow volt és nagyon szép volt a színe,gyönyörű aranybarna lett tőle. Viszont mintha több lett volna már az ősz hajszálam és ezért kértem a tanácsát az eladóktól.
2017. márc. 10. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Az eladó nem fodrász, és nem szakértő. Ő csak eladó akinek az a munkája, hogy eladjon ha lehet minél több terméket.
2017. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!