Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bikinivonal gyanta valovan...

A bikinivonal gyanta valovan csak a vonalig tart? Nem kérhetek teljes gyantázást?

Figyelt kérdés
A règi kozmetikusom mindent leszedett intim gyanta bèven. Uj orszag uj kozmetikus... de itt csak bikini gyabtàzàst talàltam . Kèrhetem hogy szedje le teljesen ?

2017. márc. 11. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt töle kellene megkérdezni. Márcsak azért is, mert nem tudja senki, melyik ez az "új ország", és nemzetközileg nincs szabályozva az intimgyanta rendszere
2017. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kèrdèsènyege higy a v

Bikini gyanta az ugyanaz mint az intim csak màs nèven ?

2017. márc. 11. 08:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem ugyanaz. Hol vagy , hogy nem találsz rá kozmetikust?
2017. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez országonként is különbözö, hogy melyik alatt mit értenek.
2017. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bikini gyanta azt jelenti hogy azt szedik le ami egy fürdőruhában látszana, ha olyan kell ami mindent leszed (még hátul is) akkor olyan kifejezést keress hogy brazil gyanta.
2017. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bèmetoszàg
2017. márc. 11. 19:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Nèmetorszàgban vagyok. Nagyon kisvàros
2017. márc. 11. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt talán megérné megkérdezni ott, ahol a bikinivonalat vállalják, hogy Brasil Wax-ot vállalnak-e, mert nem kizárt, mégha nincs is megadva elöre.


Másrészt Németországban elég elterjedt dolog, ha nálatok nincs, akkor egy közelben lévö nagyobb városban érdeklödd meg. (esetleg keress rá a neten)


Én egy 3000 fös faluban élek, itt nincs, de a szomszéd kisvárosban (10000 fö) már igen.

2017. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva abszurd azt állítanod hogy Németországban nincs intim szörtelenítés. Biztos hogy Németországban vagy?
2017. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Itt màr elterhedt az hogy villanófènnyel hisszabb tàvra eltàvolitjàk. De terhessègem miatt nem lehet.

Itt a kozmetikusok inkabb bőr àpolàs-fuatalitassal foglalkoznak volt ahovà bementem es mondta hogy ő ilyesmit nem vallal ugy nèzett ram mint egy debilre.

Volt ahovà csak telefinàltam hogy időpontot jerjek ott is mondtak hogy max hónajról szednek.

Otthon egy ket nap alatt talàltam ra a kozmetikusra . Biztos vannak kozmetikusok akik vàllaljak de en senjit bem ismerek es nincs aaki ajànljon.

2017. márc. 12. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!