Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a helyes sorrend hajmosasna...

Mi a helyes sorrend hajmosasnal? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A hajpakolast hasznalni szeretnem,de azt irta rajta hogy hajmosas utan torolkozo szaraz hajra vigyem fel, es hagyjam rajta 5 percig, majd oblitsem le. Akkor ez most kb olyan mint egy balzsam, en azt hittem 1 oraig rajta kell hagyni..:D Akkor most balzsam elott vagy utan hasznaljam? vagy inkabb ne is hasznaljak balzsamot ha pakolast teszek fel?
2017. márc. 11. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem használnék balzsamot (elvégre a pakolást nem minden hajmosásnál használod, míg a balzsamot igen), de ha mindenáron szeretnél, akkor sampon-balzsam-pakolás.

(Bár nekem alapból fura egyébként, én eddig csak olyan pakolással találkoztam, amit hajmosás előtt kell alkalmazni.)

2017. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell balzsam amúgy a pakolás olyan hogy attól hogy 5 perc van rajta a 6. percnél nem rohad le a hajad, sőt, ha azt írják 5 én mindig legalább 15, ha van időm 30 percig hagyom fent.
2017. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!